Kryształy soli

Kochani Goście, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się aby każdy dzień w Normobarii był dla Państwa tym wyjątkowym, niepowtarzalnym oraz aby przysparzał Państwu wiele radości i pozytywnych emocji. Źródłem tych wszystkich doskonałości jest przede wszystkim Państwa zdrowie, dlatego ważne jest aby zawsze było w najlepszej kondycji. Postanowiliśmy wzbogacić środowisko normobaryczne o kryształy soli w różnej postaci, które bardzo pozytywnie wpłyną na Wasze i nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Kilka słów o soli

Krystaliczna sól jest naturalnym jonizatorem. Efektywnie poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne. Jony te w ogromnych ilościach znajdują się nad morzem, przy wodospadach i po burzy. Przypomnijcie sobie proszę, jak to jest, kiedy znajdujemy się w takich miejscach.

Zjonizowane ujemnie powietrze pozwala swobodnie nam oddychać, polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości takich jak: astma oskrzelowa, choroby płuc i oskrzeli, niewydolność krążenia, stany pozawałowe, nadciśnienie, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka, łuszczyca, zapalenie skóry, alergie, uczulenia, różnego typu nerwice, spadek odporności na stres i przemęczenia.

Właściwości lecznicze soli znane są dawna. Zawarte w niej pierwiastki są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najważniejsze z nich to: jod, magnez, potas i wapń.

JOD

Jest niezbędny do syntezy hormonów tarczycy, które zwiększają syntezę białka. Reguluje przemianę materii oraz bierze udział w procesie dojrzewania komórek.

MAGNEZ

Zapobiega reakcjom alergicznym. Niezbędny jest do przyswajania przez organizm innych składników mineralnych i witamin. Brak magnezu może być przyczyną krzywicy u dzieci. U dorosłych, niedobór magnezu prowadzi do zaburzeń krążenia krwi, drgawek, przyspiesza starzenie się, może stać się przyczyną patologii sercowo-naczyniowych.

POTAS

Reguluje równowagę wodną w komórkach. Poprawia procesy przemiany materii. Sprzyja przyrostowi nowych komórek. Niezbędny jest do normalnej pracy mięśnia sercowego i muskulatury szkieletowej. Niedobór magnezu powoduje skurcze, zaburzenia krążenia, pogorszenie samopoczucia.

WAPŃ

Niezbędny jest organizmowi do utrzymania pracy mięśni, budowy tkanki kostnej i łącznej, krzepliwości krwi, wzmocnienia błon komórkowych. Niedobór wapnia może doprowadzić do zatruć czy wypadania włosów. W przypadku braku wapnia, organizm pobiera go z kości.

Mamy nadzieję, że docenią Państwo nasze starania w ulepszaniu atmosfery Normobarii i zaszczycą nas swoją obecnością. Serdecznie zapraszamy 😉