Promocje

PROMOCJA

DLA GRUP – TERAPIA TLENOWA W KAPSULE NORMABARYCZNEJ 

Podaruj sobie i swoim bliskim relaks w zdrowotnej kapsule tlenowej i poddaj się terapii normabarycznej. 

Centrum Odnowy Biologicznej Normabaria Piła zaprasza Rodziny, zorganizowane grupy, pielgrzymki wycieczki firmowe i inne grupy zorganizowane do skorzystania z pakietu grupowego. 

Każdy uczestnik terapii doświadczy niezwykłego zabiegu odmładzającego w relaksującej atmosferze. 

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail razem z planowaną datą zabiegu oraz informacją o ilości osób zainteresowanych terapią. 

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowujemy indywidualne pakiety i oferty grupowe. 

Pozwól nam zadbać o Wasze zdrowie, otoczymy opieką Ciebie i Twoich bliskich. 

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DLA DWOJGA

Dla Par stworzyliśmy specjalną ofertę skierowaną dla dwojga. Zdrowie i witalność to podstawy szczęśliwego, długiego życia. Spraw prezent swojej drugiej połówce i razem przeżyjcie niezapomniane chwile w naszej terapeutycznej kapsule tlenowej w technologii normabarycznej. Seans poprawi Wasze krążenie a zwiększona ilość tlenu przedostającego się do komórek zagwarantuje odprężenie podczas zabiegu i boost energetyczny na nadchodzące dni. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin w Centrum Odnowy Biologicznej Normabaria Piła

SPOTKANIA BIZNESOWE W STREFIE VIP

Podpisanie ważnej dla Twojego przedsiębiorstwa umowy w towarzystwie zaproszonych gości z zachowaniem pełnej dyskrecji w strefie VIP w optymalnych warunkach atmosferycznych dla Twojego zdrowia

SPECJALNE OFERTY DLA GRUP TERAPEUTYCZNYCH

Dzieci autystyczne, chorzy na stwardnienie rozsiane, ADHD, ch. Alzheimera, ch. Parkinsona i inne przewlekłe choroby

SZKOLENIA, WARSZTATY

Umów się ze swoją grupą na szkolenie i przeprowadź je w optymalnych warunkach atmosferycznych dla Waszego zdrowia. Dzięki tlenoterapii w kapsule normobarycznej poprawisz swoją i Twoich gości koncentrację oraz zdolność do zapamiętywania.